Zábava všeho druhu

Pouť
Po celé republice, probíhají různé poutě, které jsou doprovázené kolotoči, jak pro malé, tak i pro velké. Některé atrakce jsou velmi adrenalinové, spíše připomínají, výcvikové centrum pro astronauty.  Dále jsou tam střelnice, kde si každý může vystřelit na památku papírovou růži, nebo i jinou věcnou cenu. Pak tam jsou také skákací hrady pro nejmenší. Spousty stánků s oblečením, se suvenýry, domácími uzeninami.
Tobogán, plavání
Aqvapark
Další z mnoha zábav, je koupání. K takovémuto typu patří třeba aqvaparky, kde je spousty vodních atrakcí, jako třeba tobogány, některé jsou velmi adrenalinové a některé jsou takové, aby na ně mohly i menší děti. K dalším patří různé klouzačky, sjezdy na gumových kruzích a jiné. Pak v mnoha bazénech je, třeba divoká řeka, kde se každý pobaví, různé bublinkové bazény a třeba i vířivka, tam si člověk uleví svalům, třeba po dlouhém plavání v bazénu.
Kolotoč, pouť
ZOO
Celodenní výlet do zoologické zahrady, je též oblíbenou zábavou rodin. Děti poznají mnoho cizokrajných zvířat, která jsou k vidění pouze v ZOO, nebo cirkuse. U stánků si můžeme dát třeba, něco malého k jídlu a k pití, abychom měli sílu na pokračování návštěvy. Pro děti je tam celá škála, zábavy, třeba jízda vláčkem, nebo hřiště, kde si můžou užít houpaček a různých prolézaček a rodiče si tam mohou odpočinout s kávou. Bývá tam i dvorek, kde se můžou krmit malá kůzlata a i jejich maminky. Každý si tam najde své.
Fun Parky
Mezi další velmi oblíbené patří různé fun parky a hop arény. Kde si děti užijí hodně srandy a zábavy. Nejznámější v ČR je Fun Park Žirafa, kde je spousta atrakcí, kolotoče, houpačky, prolézací atrakce, nafukovací hrady a mnoho dalších atrakcí. I rodiče si přijdou na své, mohou si dát dobré jídlo, nebo dobrou kávu, anebo nějaké dobré nealko. Mohou si tam vzít třeba notebook, na kterém mají nedokončenou práci, tím pádem stihnou jak svojí práci, tak i zábavu pro své ratolesti.

Post Navigation

Comments are closed.